04.02 / ינאי כורש

טיפוח לגבר הקשוח

01

Nashville Barbershop, ינאי 6

20.00-23.00
מזוקני העיר התפקדו! נאש הינדי ממספרת הזקנים נאשוויל ילמד אתכם איך לגזור, לגלח ולעצב את יקיר ליבכם

קולינריות ללא גבולות

02

שרגא, ינאי 3

20.30-21.30
מפגש חד פעמי עם אושיות הקולינריה הירושלמיות – חן קורן, קרן קדוש ואפרת ליכטנשטט. תפריט מיוחד לשאון חורף!
בהרשמה: 077-9529952
80 ש"ח מינימום הרשמה לסועד

!Gif me

03

דוכן רחוב, ינאי 4

20.00-23.00
גיף שלי בענק על בניין?! תגיעו, תספרו ותקבלו גיפ ביוגרפי ייחודי שלכם. יוצרים: אהרון מנור וברק אביעם איש שלום

פסיכולוג בשנקל

04

R&R, ינאי 3

20.00-23.00
ייעוץ לחיים באווירה מנחמת ספוגת וויסקי מהאמן ישי גרוס a.k.a איש החץ

עגוריגמי

05

סיטון פלוס טנוס, ינאי 3

20.00-23.00
מיצג ציפורי שירה המוני מנייר וסדנת אוריגמי בהדרכת הדר אלפסי. בואו להוסיף ציפור אחת משלכם!

Las Piratas Piratas

06

מופע רחוב, ינאי 3

22.30 / 21.15 / 20.00
הפיראטיות מגיעות להרים את הקצב!

לא עוצרים באדום

07

מופע רחוב, ינאי 3

21.45 / 20.30
קומדיית סלפסטיק – אקרובטיקה, ג'אגלינג וליצנות של צמד האמנים הפרוע קזויו שיונוירי ודרור ליברמן

הופ-דאנס

08

מופע רחוב, מדרגות ינאי

20.00-23.00
מופע חישוקי אורות צבעוני עם טל פרנסקי

חלום ראווה

09

משקאות ניסן, שלומציון 13

20.00-23.00
כשבובת ראווה מתעוררת
בחנות משקאות – הכל יכול לקרות

מסיבת חורף

10

מחוץ לקפית, שלומציון 18

20.00-23.00
הישר מהכפור של בריטניה – Dani
מחממת לכם בייסלין, באסהאוס ועוד

ירושלים, ערה?

11

Black Bar Burger, שלומציון 18

20.30-21.45
הליין הירושלמי, סטורי טלר, מגיע לשאון חורף. ארבעה סיפורים ירושלמים קצרים, אישיים ואמיתיים על חוויות ליליות בעיר הקודש שהיו גורמות לתל אביב להסמיק. הנחייה: איתמר פרחי

AvevA

11

Black Bar Burger, שלומציון 18

22.00
סול־פופ אתיופי – ישראלי. מוזיקה שיוצרת חיבור בין תרבויות על החברה, האהבה והסיפורים מהבית

Skateboard ArtExhibition

12

Gili's Skate Shop, שלומציון 11

20.00-23.00
תערוכת One Piece למכירה של 20 אמנים נבחרים על גבי סקייטבורדים במהדורת שאון חורף מיוחדת. מה יהיה הפיס שלכם?

Music Garden

13

מחוץ ל Tacos Luis, שלומציון 11

20.00-23.00
בואו ליצור מוסיקה אורבנית מקומית עם אליק קורפו בעזרת כלי מוסיקה אלקטרונית ומיקרופון פתוח

Art Market

14

יריד רחוב, עוזי חסון 

20.00-23.00
בואו להתחדש
ביריד הכי חורפי בג'רוז!

Game On Wall

15

מטבחי רגבה, כורש 6

20.00-23.00
אנסמבל פנים במופע אינטראקטיבי, מזמינים אתכם למשחק של הרשת החברתית במציאות על קיר שקוף באור נקי וחשוף

איתי דלומי - הופעה

16

המרקיה, כורש 4

20.30
רק אני והפסנתר שלי. מופע סולו אינטימי

מירב הלינגר - הופעה

16

המרקיה, כורש 4

21.30
מופע פסנתר קסום בליווי נבל

טקס קלפים לילי

17

שרלוט, כורש 4

20.00-23.00
ערבה אסף פותחת לכם בסט קלפים בעיצוב מקורי ומבארת את מחזורי הנפש שלכם

מעבדת פלמנקו

18

The Post Hostel, כורש 3

20.00
מופע ריקוד, שירה ונגינה בהנהלתם של יהודה "שוקי" שוויקי ומיכאלה הררי ובשיתוף אמנים מ"בית ספר מוסיקה ושקט" ו"סטודיו פלמנקה" של "תיאטרון מחול ירושלים"

Post Stand-Up

18

The Post Hostel, כורש 3

21.00
אלי חביב, שיר ראובן וירמי שיק בלום בסטנד אפ על החיים ועל המוות, על תל אביב וירושלים ועל עוד כמה ניגודים משלימים

אקטיביזם חורפי

18

The Post Hostel, כורש 3

22.00
מתן חודרוב ועו"ד תומר נאור
בשיחה צפופה על כלבי השמירה
של הדמוקרטיה בישראל 2019

טל פרידמן והחתולים השמנים

19

מלון כורש, כורש 3

21.00
מגיעים לחרוך את במת השאון!

מאיה איזקוביץ

19

מלון כורש, כורש 3

22.00
בהופעת פופ חדשה מהחללית המוזיקלית של תומר יוסף, חמושה בסאונד משודרג ומנצנץ

יאן ואתל Live

19

מלון כורש, כורש 3

23.00
הצמד במופע טראפ-דאנסהול ורייב קצבי

הקרנת חוצות

20

מדרגות רחוב כורש 1-3

20.00-23.00
שוברים את הרשת- ניצה ולחם, דודו פארוק ומה זה ASMR לכל הרוחות. ערב של סרטונים פרועים ובעיקר עצמאיים

DUŠA

21

נחלה 16, שלומציון 1

20.00-23.00
חגיגת מוזיקה בלקנית צוענית שמחה
בג'אם רחוב סוער

אפטר פארטי

שרי ורנו (איזבו)

22

המזקקה, שושן 4

23.00
רן שם טוב על הויולה המחשמלת, שירי הדר בס על הקלידים וגיא בן עמי על התופים. אחרי המופע DJ Tali Ben Itzhak

Dov Hammer's Blues power

23

שושנה, שושן 7

23.00
הופעת טריו בלוז אקוסטי שורשי אותנטי ממיסיסיפי ומשיקגו. אחרי המופע DJ Opie

11.02 / בן שטח - שלומציון

Walk of shame

01

ג'נט ביסטרו בר, יוסף ריבלין 5

20.30-22.00
סצינות הסקס הגרועות, התמוהות
והמצחיקות בתולדות הקולנוע

FireFly in the Sky

02

רינה צין, יוסף ריבלין 7

20.00-23.00
מופע גחליליות אנושיות אינטראקטיבי
ימגנט אתכם לאור אחד

פאנטם & נבל אירי

03

מופע רחוב, הסורג פינת בן שטח

20.00-23.00
חיבור קסום בין הצליל של נבל אירי
לתיפוף על פאנטם. מאיה קנולר ועידו באום

חנוך פיבן - כיתת אמן

04

הבית הפתוח, הסורג 2

20.30-21.30
איינשטיין ממנורה, טראמפ מבננה, קולאז' וקריקטורות מחפצי היומיום. בואו לשמוע על החפצה מסוג אחר

שעת סיפור למבוגרים

04

הבית הפתוח, הסורג 2

22.00-23.00
מופע תיאטרון חפצים שנוצר מחקר
היחס למין בתרבות הישראלית בראי הספרות

לילה כיום יאיר

05

דולפין ים (קומה 2), בן שטח 9

20.00-23.00
בואו להיות משתתפים במחזה הקראה
שייקח אתכם להרפתקאה לילית
בסנט פטרסבורג

ART MARKET

06

יריד רחוב, בן שטח

20.00-23.00
בואו להתחדש ביריד הכי חורפי בג'רוז!

Trio Oved Pinchover

07

מופע רחוב, בן שטח 7

20.00-23.00
טריו סקסופון, קונטרבס
וקלידים בגרוב ברחוב

מיכאל בן שמעון - הופעה

08

טרומפלדור, בן שטח 3

20.30-21.30
יצירה מקורית עם סאונד מינימליסטי,
קול רך ועמוק, טקסטים אינטימיים
ולחנים מרגשים

יפעת נטוביץ - הופעה

08

טרומפלדור, בן שטח 3

22.00-23.00
מופע פולק-רוק ישראלי עם שירים
שלא יצאו לכם מהראש ומהלב.
גיטרה חשמלית: יאיר פריימן

באה לפה הרבה?

09

תל אביב בר, בן שטח 2

20.00-23.00
בוברמנית ללא מעצורים תפיג את בדידותכם על הבר. בובנאית: שלי פרידלנד

חסה ודרשן - הופעה

10

ז׳בוטינסקי, בן שטח 1

20.00-21.00
מופע אקוסטי עם שירים המדברים
על חיפוש דרך, אהבה ואופטימיות

שירה בציבור - מדונה

10

ז׳בוטינסקי, בן שטח 1

21.30-22.45
כיצד השפיעה מלחמת לבנון הראשונה על האלבום השני של מדונה? ערב סאטירי בהנחייתו של יחיאל חרמש (נדב בושם) ובליווי היוצר מיכאל גוטליב

דת בית אלוהים אהבה

11

יונתן ואיתן, בן שטח 2

20.30-22.00
אביגיל קובארי, דוד לביא ועמיחי חסון
מדברים ושרים בקול אמיץ

Video Mapping

12

מיצג רחוב, שלומציון פינת בן שטח

20.00-23.00
ציור, גרפיטי ווידאו מאפינג
נפגשים על קירות הבניין.
אריק פוטרמן ואודי קסלסי

דיאספורה X
מסיבת ART

13

פסאז' החורקו, בן סירא 3

20.00-23.00
גולים מכל כנפות הארץ יכופפו חוטי ברזל לפסלים מרחיבי דעת בעוד מערכת סאונד תבקיע בצלילי באס מלטפים. בואו לצלול למרחב פסיכוטרופי של מסיבה

מסיבת אייתוללות

14

מכולת, שלומציון המלכה 12

20.00-23.00
שגרירות איראן בירושלים מזמינה אתכם לתחרות שש-בש איראן ישראל!
בליווי ההרכב "האיום האיראני" והסולנית "הפצצה  איראנית"

שגעון האופרה

15

גורן פסנתרים, שלומציון המלכה 7

21.45 / 20.30
זמרת האופרה שרה אבן חיים, לוקחת אתכם למסע סוחף בין מר למתוק, בין רוגע לשיגעון, בין רגש לקיפאון

סדנת פטיסרי
דוד לאור

16

מטבחי נובו, שלומציון המלכה 18

20.30-21.45
מסע חורפי מירושלים לפריז. שיחה על קרואסונים, בריושים, קמח וחמאה.
וכן, גם טעימות…
להרשמה

אין לך מורה
טובה ממני

17

נעלי שופרא, שלומציון המלכה 18

20.00-23.00
אישה מלמדת אישה איך להיות אישה.
אחיות במופע תנועתי שנכנס
גם בסלון של אמא

סדנת עוגיות
צפון אפריקאיות

18

הנני, שלומציון המלכה 18

20.00-21.00
שבקייה, סיגרים ופסטלים- סדנת עוגיות מתוקות עם חנה אזולאי. בואו ללמוד ולטעום!
להרשמה

אנדלושס -
Andalucious

18

הנני, שלומציון המלכה 18

22.00-23.00
אנסמבל ירושלמי בהובלתו של אלעד לוי, עם המיטב של המגרב בעיבודים מקוריים

ORI - מופע שכיבה

19

מזרוני ירושלים, שלומציון המלכה 9

21.30-22.30
תורידו נעליים, תשכבו במיטה ותאזינו למוזיקאי המהפנט אורי אלבוחר במופע
מדיטטבי חד פעמי

פורטרט ירושלמי

20

תערוכת רחוב, שלומציון המלכה 9

20.00-23.00
האנשים שמרכיבים את העיר- תערוכת
רחוב של הצלם מקסים דינשטיין

אפטר פארטי

סוויסה

21

בר הצעצוע, דו נואס 6

23.00
הראפר סוויסה מגיע לשאון לחגיגה רצינית #סוויסהלנצח. אחרי המופע DJ במיה

18.02 / שער יפו

מזרח ומערב על המייק

01

לשכת תיירות, עומר בן אל חטאב

20.00-23.00
זמן להזיז ישבנים- נבחרת ראפרים רב
לשונית על ביטים של 8efes8) DJ YogiBear) 
 על המייקים: 
Muzi Raps, Raed, Obey and Balu

ברייקדאנס סקול

02

מחוץ ללשכת התיירות, עומר בן אל חטאב

20.00-23.00
אלופי הברייקדאנס בפריסטייל אורבני

Video Mapping
עץ החיים

03

רחבת שער יפו כיכר, עומר בן אל חטאב

20.00-23.00
סיפורים בהשראת הקרמיקה הארמנית קמים לתחיה.
מיפוי ואפטר: אריק פוטרמן
אנימציה: יבין בן רשף

צלילים מהתיבה

04

מחוץ לג'ייקובס פיצה, הפטריארכיה הלטינית  

20.00-23.00
זמר רחוב ותיבת נגינה קסומה שפורטת שאנסון צרפתי

טאבולה ראסה

05

מופע רחוב, הפטריארכיה היוונית 

20.00-23.00
העולם הוא קנבס והקנבס הוא עולם. פרפורמנס שמתחיל לבן ו…
אמנית: יפעת לאב גנוז

Tattoo Session

06

Razzouk Tattoo, הפטריארכיה היוונית

20.00-23.00
סדנת קעקועים בלייב במסורת משפחתית של מאות שנים יחד עם ואסים ראזוק

איך השם?

07

אל תנור, עומר בן אל חטאב

20.00-23.00
שירים, כישורים ומדרשים, ממש מתוך השם שלכם, יכתבו עבורכם על דפי מילון ישן נושן

צלילי מרקש

08

ליד Coffee relax, הפטריארכיה הארמנית

20.00-23.00
תערובת מוזיקה אלג'יראית מרוקאית ומצרית לתיבול האווירה

קללל בשפת הסימנים?

09

Christ Church, Heritage Center, הפטריארכיה הארמנית

20.00
סדנה ללימוד סלנג שפת הסימנים בעברית וערבית בשיתוף עמותת מעגלי שמע ובית הספר לחרשים

סיפורי בדים

09

Christ Church, Heritage Center, הפטריארכיה הארמנית

21.30

מלך הבדים של ירושלים, בילאל אבו

כלף, שהלביש ראשי ממשלה, רבנים

וארכיבישופים, יספר על אופנה

ירושלמית שלא הכרתם

Sea Of Herbs

09

Christ Church, Heritage Center, הפטריארכיה הארמנית

22.00
סוחרי התבלינים האחים איסחאק

ויעקב יגלו לכם כמה מסודות המקצוע

העתיקים על מוצרי טיפוח, צמחים

ייחודיים ותבליני מרפא לכל חולי שה ם

רוקחים בחנותם הקטנה

קולות מימי הביניים

10

Christ Church, הפטריארכיה הארמנית

20.30
מופע ווקאלי, חוויתי ורב מימדי בהפקות קול מיוחדות ובליווי כלים עתיקים של "דואו וירגה".
 זמרות: מירב בן דויד ויעל תאי

הקולות הצפים

10

Tala Hummus, הפטריארכיה הלטינית

21.45
מוזיקה עממית מדרום אפריקה עם זמר עברי מוקדם שהופכת חוויות קטנות ואישיות לשירים מרחיבי לב

My Royal Heart

11

רחבת המשטרה

20.30 / 21.30 / 22.30
זה הסוף או אולי התחלה של אהבה חדשה בסמטאות ירושלים? מופע יחיד קומי-טרגי מאת קמה ברמן

אובן-אופן

12

מכולת, הפטריארכיה הארמנית

20.00-23.00
בואו לדווש במרץ ולהפעיל את האובניים של הקדרית דוריין לוין

תיפוף ומחול אפריקאי

13

Select Restaurant, הפטריארכיה הארמנית

20.15
בן אילון מבצע מקצבים וקומפוזיציות מסורתיות מסנגל, על מערכת תופים ייחודית,במופע משותף עם הרקדנית אורטל אצבחה במחול אפריקאי מודרני

מחול מזרחי

13

Select Restaurant, הפטריארכיה הארמנית

21.15
מופע תנועה של האמנית נטלי דביר בליווי מוזיקלי של עוּד ופרקשן

מחול הודי

13

Select Restaurant, הפטריארכיה הארמנית

22.15
מוזיקה הודית באוזניים, ריקוד קטאק בעיניים ותרבות הודו בלב. רקדנית: Morni

רק לנגן אהבה

14

מגדל דוד, האולם הצלבני

21.00
כיתת אמן עם שי צברי שירטיט את הקירות העתיקים עם שיריו וסיפוריו על דרכו המוזיקלית המיוחדת

לונדון בירושלים

14

מגדל דוד, האולם הצלבני

22.00
חוזרים עם הזמרת שירה ז' כרמל אל תקופת המנדט בתוך חלל התערוכה לונדון בירושלים

לונא אבו נסאר

15

מגדל דוד, הרב מסכי

20.30
זמרת-יוצרת מהקולות הבולטים במוזיקה הישראלית, במופע הנע בין אלקטרוני לאקוסטי, מינימלסטי ואווירתי, עדין ובועט

FORESTT

15

מגדל דוד, הרב מסכי

22.00
לוקחים אתכם למסע במעמקי היער

ORI - מופע שכיבה

16

מגדל דוד, חדר הבובות

20.45
תורידו נעליים, תשכבו על מזרן ותאזינו למוזיקאי המהפנט אורי אלבוחר במופע מדיטטיבי חד פעמי

הדס ונועה הולכות לעיבוד

16

מגדל דוד, חדר הבובות

22.00
שירים מוכרים עם שינוי בעלילה הפנימית בליווי סיפורים מרגשים ולפעמים מביכים. הדס בלס ונועה מלמד וזאנה

הרקדת ריקודי ניינטיז

17

מגדל דוד, במה מרכזית

20.30 / 22.00
הרקדה נוסטלגית במיוחד! ד"ר מרטינס כבר אמרנו?

מדרובה MADRUBA

18

מגדל דוד, אולם פצאל

20.30 / 21.30 / 22.30
יוצאות למסע כיבוש והגדרה מחדש! מופע תיאטרון מחול בביצוע אנסמבל DEDORIS

אפטר פארטי

פתוחים על מאתיים

19

מגדל דוד, האולם הרב מסכי

23.00 
ואדים מכונה & DJ Abass
ברייב פוסט סובייטי- מזרח תיכוני
אחרי המופע: RaNi במופע לייב אלקטרוני של פופ שמאני וצלילות עומק

 RaNi

19

מגדל דוד, האולם הרב מסכי

00.00 
במופע לייב אלקטרוני של פופ שמאני וצלילות עומק

דיוואן אל בנאת

20

מגדל דוד, האולם הצלבני

23.00
אתנו פיוז'ן ייחודי המשלב בין מזרח ומערב, כלי נגינה מסורתיים יחד עם גרוב עכשווי וצלילים מכשפים מהמזרח.
לאורך הערב ואחרי המופע: DJ בבא גוזמבא

25.02 / תלפיות - האומן

בין פוקצ'ה למכחול

01

מפגש השייח׳, האומן 23

20.00-23.00
עם פוקצ'ה, מכחול ופלטת צבעים אכילה בואו לטרוף את היצירה שלכם. מבית Nueva

קולות מירושלים

02

מופע רחוב
מחוץ ל-M ממתקים, האומן 30

20.00
שני היוצרים הירושלמים אור חסון ודניאל גמליאלי שרים את שיריהם ביחד, לחוד ואחד של השני

להקת SHANYA

02

מחוץ לבאגט הפעמון, האומן 30

21.15
הופעת Fאנק מקפיצה שתגרום לכם להזיז את הישבן!

Formula Uno

03

מופע רחוב, האומן 26

20.00-23.00
נסו את מזלכם ברייס מהיר ועצבני של מכוניות מהאגדות.
בת שבע אוטלנגי, נתנאל רפפורט ודניאל עובדיה

סטודיו היפתח!

04

סדנאות האמנים, האומן 26

20.00
פותחים דלתות למפגש אינטימי עם האמנים בחללי יצירתם, שם הכל קורה

פולחן אישיות

04

סדנאות האמנים, האומן 26

22.00
ארבע עבודות פרפורמנס חזותיות שמציגות את העצמי במדיומים שונים

Spoken Sign

05

מוסך מאיר דוידוב עליון, האומן 26

20.00
מילים סימונים ומה שבינהם. 8 אמנים חרשים יביאו לבמה את עולמם הפנימי, ולכם תהיה ההזדמנות לחוות שירה וסיפור בצורה יוצאת דופן

פגע וברח

05

מוסך מאיר דוידוב עליון, האומן 26

21.00
ערב תיאטרלי של קטעים נבחרים פרי יצירתם של בוגרי ותלמידי סטודיו ניסן נתיב ירושלים

כיתת אמן - רננה רז

05

מוסך מאיר דוידוב עליון, האומן 26

22.00
יש לכם רעיון לא ממומש? רננה רז מגיעה לספר על חשיבה יצירתית, תהליכי יצירה ומימוש באמנות

בירה ששותים כש...

06

מוסך מאיר דוידוב תחתון, האומן 24

החל מ-20.00
משיקים את בירת שאון חורף של מבשלת בירה הרצל מתלפיות במהדורה מוגבלת

קפוארה קואוצ׳

06

מוסך מאיר דוידוב תחתון, האומן 24

20.00
סדנת מבוא וצעדים ראשונים לעולם אמנות הלחימה הברזילאית עם המרכז הישראלי לקפוארה

מעגל הודה ברזילאי

06

מוסך מאיר דוידוב תחתון, האומן 24

20.45
כשמוזיקה ברזילאית פוגשת מחול פוגש אמנות לחימה פוגשת אתכם

לטינוס היי!

06

מוסך מאיר דוידוב תחתון, האומן 24

21.30
הולה אמיגוס! קפיטל לטינה בהרקדת סלסה בצ'טה רותחת

נוסטלגיה זה כאן

07

מופע רחוב, האומן 24

20.00-23.00
כולנו קיפצנו פעם בקלאס או בשלוש מקלות. בואו לקבוע שיא חדש במגוון משחקים שיעלו בכם זכרונות

תקלוט חורפי

08

מופע רחוב,
מחוץ ל-"אול סאל" טרדינג, האומן 24

20.00-23.00
DJ פנינה ציונוב תחמם לכם את הראש ואת הנשמה עם מוזיקה לוהטת

מייד אין בצלאל

09

האומן 22

20.00-23.00
סטודנטים מבצלאל מכסים את קירות הבטון בוידאו ארט שנותן הצצה לאינסוף

Video Mapping

10

מיצג רחוב, האומן 22

20.00-23.00
שלומית יעקב A.K.A
Mejadra eyes מפיחה חיים על קירות בניין המשרדים

8 ביט

11

מופע רחוב, פארקלט, האומן 24

20.00-23.00
בואו לשחק בענק במשחק "140", פצצת עיצוב של רטרו מינימליסטי בליווי מוזיקה אלקטרונית. עיבוד והקרנה: אריק פוטרמן

Art Market

12

רחבת החניון, האומן 20

20.00-23.00
בואו להתחדש ביריד הכי חורפי בג'רוז!

ש-שא-שאו-שאון חורף

13

חניון עליון, האומן 20

20.00-23.00
מסיבת טראש-פופ חסידי, יואל בוטביניק וארי בן אריה מעיפים את השטריימל ברחבת ריקודים על טהרת הלהיטים החדשים של המוזיקה החסידית

אנסמבל פריזמה

14

מופע רחוב, האומן 18

20.00-23.00
מופע קונטקט של האנסמבל הכי צבעוני בירושלים

GRAFFITI

15

רחבת האומן 17

20.00-23.00
האמן דניאל פילוסוף יעשה יצירת אמנות ב-LIVE ויכניס ירוק אל תוך הרחוב התעשייתי

אקרו בלאנס אורבני

16

רחבת האומן 17

20.00-23.00
יסכה ויובל במופע אקרו קרקסי ואינטראקטיבי

ג'ני פנקין - הופעה

17

אליסיום, האומן 17

20.00
ג'ני פנקין מרימה בנאו-סול פוסט-ג'אז קריעת ים-סוף לצלילי גרוב אלקטרוני פסיכדלי וחלומי

WC

17

אליסיום, האומן 17

21.00
הרכב האלקטרו-רוק המחתרתי מגיע לבעוט לכם במוח

עדן דרסו & DJ MESH

17

אליסיום, האומן 17

22.00
כן, הסול סיסטר וסנדק הפטיפונים מגיעים עד לג'רוז ב-6 אוטובוסים. ויהיה מה שיהיה

לילה טוב לך תלפיות

14

הזירה הבין-תחומית, האומן 16, קומה 2

19.00 / 22.30
צנ"ע שמח לארח אתכם באירוע הפרפורמנס של הזירה הבין-תחומית: שיטוט חוויתי בזיכרונות ילדות מפוברקים, בתוך בועה ורודה ומטרידה. הרשמה מראש כאן: https://www.eventer.co.il/lbgg3

הנפשה פראית

15

סטודיו לאנימציה ילדי פרא, האומן 16, קומה 3

21.00-22.00
הקרנת סרטוני אנימציה שמתעוררים לחיים לערב אחד

אפטר פארטי

Coolooloosh

16

אליסיום, האומן 17

23.00
להקת הניו-סול, היפ-הופ, וה-פ'אנק הלבנטינית שהרעידה את הבמות לפני עשור מגיעה מעודכנת מתמיד לעיר הולדתה ירושלים.
אחרי המופע: DJ נטע זאבי